Statybos procesas

Namo statyba yra svarbus procesas, reikalaujantis patyrimo bei žinių šioje srityje. Mūsų įmonėje dirba savo srities specialistai, kurie klientui padeda išsirinkti ir į visą statybų procesą pažvelgti paprastai, todėl visą statybą galima susikirstyti į kelis etapus:

1 etapas. 
Planavimas ir kainų nustatymas
 
UAB „NordStata“ klientas labiausiai dalyvauja šiame etape, kadangi čia priimami svarbiausi sprendimai. Klientas turi nuspręsti kokios rūšies namo nori, koks turėtų būti namo išplanavimas, interjeras, taip pat nusprendžiama kokios medžiagos bus naudojamos, kokie bus pagrindiniai namo mazgai. Mūsų projektuotojai padės visuose pasirinkimų etapuose, pasiūlys optimalius variantus, kurie atitiktų galiojančius teisės aktų reikalavimus.
 
2 etapas. Sutartis
 
Kai susitariama dėl namo konstrukcijos bei sąlygų, tuomet mūsų projektuotojai pradeda projektuoti kliento svajonių namą. Baigus šį etapą mes klientui pateikiame pasiūlymą ir sutartį. Prieš pasirašydami sutartį atidžiai ją dar kartą peržiūrime kartu su klientu, kad užtikrinti, jog dėl visų sutarties punktų susitarėme.
 
3 etapas. Planavimas
 
Pasirašius sutartį pradedami projektavimo darbai, parengiami visi reikalingi brėžiniai bei specifikacijos, kuriuos baigus galima pradėti namo gamybą.
 
4 etapas. Projekto priežiūra
 
Statybos procese yra skiriamas kompetetingas mūsų įmonės darbuotojas, kuris stebi visą gamybos ir statybos procesą, jei sutartyje nėra numatyta kitaip. Tai labai svarbus statybos etapas, kadangi jis padeda užtikrinti gamybos ir montavimo tikslumą bei kokybę kuris yra numatytas projekte.
 
5 etapas. Perėmimas
 
Užbaigus namo statybą, jis yra perduodamas klientui pagal turimą įsigijimo susitarimą. Jis įvyksta, kai klientas patikrina ar visos sutarties sąlygos yra įvykdytos ar nėra neatitikimų namo išplanavime, medžiagose ir panašiai.