Moduliai

Kas yra modulis?
Modulis – tai medinis ir metalinis karkasas, surenkamas iš atskirų rėmų su viršutine, apatine ir šoninėmis apšildytomis dangomis. Modulio sienos surenkamos iš atskirų panelių, kai kurios pritaikytos langams ir durims. Jų kiekis ir rūšis priklauso nuo projekto. Vidiniuose modulio kampuose numatyti kanalai elektros instaliacijai, šildymo sistemos bei vandentiekio vamzdžiams
.

Modulio panelės turi bazinę apdailą. Išorinė apdaila– medinė šaliuotė, grindys – OSB plokštė, lubos – GKP plokštė, vidinė apdaila – SGKP plokštė. Apdailos tipas gali būti keičiamas pagal kliento poreikius.
 
Namas iš modulių
Namas susideda iš kelių ar keliolikos modulių, kurie gaminami ir įrenginėjami uždarose gamyklos patalpose, o statybos vietoje sumontuojami. Montavimo metu sujungiamos moduliuose integruotos sistemos, atliekami smulkūs fasado ir vidaus apdailos darbai.
Po darbų pridavimo, namas būna visiškai paruoštas apsigyvenimui.
 
Kaip gaminami moduliai?
Gamyklos patalpose, kur  gaminami ir įrenginėjami moduliai,  palaikoma ir griežtai kontroliuojama vidaus oro temperatūra  bei drėgmės koncentracija jame (kad būtų nei per sausa, nei per drėgna).  Taip medžiagos, iš kurių gaminama, neprisigeria drėgmės ir neišsausėja: namas tampa atsparesnis temperatūrų svyravimams,  apsaugomas nuo pelėsio ar net grybelio susidarymo.
Namas konstruojamas iš kelių ar keliolikos atskirų modulių. Modulinė konstrukcija - tai gerai apgalvota gamybos sistema, išskirtinė tuo, jog pagrindiniai ne tik statybos, bet  ir įrengimo darbai vyksta uždarose gamyklos patalpose, o ne statybos aikštelėje. Kodėl tai svarbu? 
Kitas nenuginčijamas modulinės konstrukcijos privalumas - jog namo statybą Jūs galite pradėti bet kuriuo metų laiku. Uždarose patalpose pagaminta modulinė sistema statybos vietoje sumontuojama ir paleidžiama eksploatuoti per labai trumpą laikotarpį, todėl oro sąlygos nespės padaryti jokio  neigiamo poveikio nei medžiagoms, nei paviršių apdailai, nei gamykloje sukurtam vidaus mikroklimatui.

Į statybos vietą pagaminti moduliai pristatomi: 

  • vidinės sienos su SGKP plokštėmis, grindys OSB;
  • sumontuoti langai ir durys;
  • integruoti virtuvės ir vonios baldai, buitinė technika;
  • sumontuotos šildymo, vėdinimo sistemos ir jų vamzdynai.

 Stogo konstrukcija, susidedanti iš skydų, gaminama kartu su moduliais, o užkeliama statybvietėje montavimo metu.
 
Montavimas
Iš gamyklos į statybos vietą moduliai atvežami aptraukti plėvele, kad moduliai ir juose esanti įranga būtų tinkamai apsaugoti nuo nepalankių oro sąlygų tiek transportavimo, tiek pasiruošimo montavimo darbams metu. Namas iš modulių ant paruoštų pamatų sumontuojamas per kelias dienas, priklausomai nuo projekto dydžio. Vėliau atliekami baigiamieji darbai: tarpusavyje sujungiamos ir testuojamos sistemos, modulių sujungimo vietose užbaigiami apdailos darbai (dažymas, apvadų tvirtinimas ir pan.)
 
Forma, funkcionalumas, patikimumas, ekonomiškumas ir universalumas, tai penkios pagrindinės savybės, kuriomis modulinis namas yra ypač patrauklus, lyginant jį su kitais panašaus tipo namais.
 
Išplanavimas
Gerai apgalvota modulinė namo konstrukcija ir išplanavimas leidžia žaisti namo erdvėmis, pritaikant jas pagal norimą paskirtį, atsižvelgiant į kiekvieno gyvenančiojo poreikius ir veiklą, nepažeidžiant taip trokštamo privatumo.
 
Statybinės medžiagos
Gamybai ir apdailai naudojamos tik tos medžiagos, kurios numatytos projekte, pritaikytos atšiaurokoms ir drėgnoms klimato sąlygoms, atitinkančios ekologinius, saugumo bei higieninius reikalavimus. Daugelis medžiagų yra natūralios.
 
Eksterjeras
Galimi keli fasado apdailos variantai: horizontalios ir vertikalios dailylentės, dailylentės su tinku arba fasadinės CETRIS plokštės. Varijuodami šiais variantais savo namui galite suteikti originalią išvaizdą. O prie pasirinkto fasado spalvinio varianto pritaikę lauko durų, langų spalvą bei kitas eksterjero detales – namą paversite moderniu bei išskirtiniu variantu visame rajone.