Medinių skydinių ir karkasinių namų gamyba bei statyba

Skydinių karkasinių namų statyba bei gamybos procesas 

Skydiniams namams skirti skydai gaminami ceche, o montuojami aikštelėje. Visas procesas atliekamas 
profesionalių įmonės darbuotojų, prižiūrint projektuotojui. Namo gamybiniai brėžiniai yra suprojektuoti tam skirta kompiuterine programa, todėl taip išvengiama galimų klaidų ir pats gamybos bei montavimo procesas supaprastėja. Namo sienos renkamos horizontalioje padėtyje, naudojant profesionalius medienos junginius ir medsraigčius ar specialius vinis, todėl namas nesideformuoja ekploatacijos metu.

Skydiniai namai gali būti įvairaus ploto ir aukščio – vieno, dviejų ar kelių aukštų, su šlaitu ar horizontaliu stogu. Skydinės sienos, denginiai ir perdangų skydai gaminami uždarose patalpose, todėl visi šie elementai kokybiški ir statybvietėje išlieka tikslių parametrų.
 
Gamybos procesas trunka nuo mėnesio iki trijų, priklausomai nuo namo projekto, o montavimo darbai apie vieną darbo savaitę. Tiesa, prieš tai turi būti paruoštos sklypo komunikacijos bei pamatai. Namo vidus, komunikacijos, inžinerinė įranga ir apdaila montuojama statybos aikštelėje.
 
Konstrukcijos, montavimas ir apdaila

Medinio skydinio namo konstrukcijas sudaro išorės ir vidaus sienos, perdangos ir stogas. Visi šie elementai yra rėminės konstrukcijos skydai. Jų brėžiniai ruošiami kompiuterizuotai, todėl užtikrinamas tikslumas ir itin aukšta kokybė. Jau pagamintas namo skydų komplektas transportuojamas į statybos aikštelę, kur viskas montuojama autokranu tiesiai iš transporto, todėl statybvietėje nereikia nei laikinų patalpų, nei sandėlių. Ant paruoštų pamatų namas surenkamas per maždaug vieną darbo savaitę. Montuojant detales naudojamos šiuolaikinės sandarinimo - hermetizavimo medžiagos, cinkuotos tvirtinimo detalės ir ankeriai (ankeriuojama prie pamatų). Atskiri stogo konstrukcijų elementai atvežami surinktais skydais, bet gali būti tiekiami ir dalimis. Išorinių sienų apdailai galima rinktis įvairias medžiagas: įvairių profilių fasadines plokštes, medinę dailylentę, cemento – drožlių plokštes ir pan. Vidaus apdaila priklauso nuo kliento poreikio.